Футболния свят е в шок! Аржентина загуби от Саудитска Арабия!

/КРОСС/ Отборът на Саудитска Арабия шокира Аржентина и се наложи над Меси и компания с 2:1 в първия мач от Група C на Световното първенство.

Суперзвездата на Аржентина Лео Меси можеше да открие резултата още във 2-ата минута, но ударът му беше спасен от вратаря на Саудитска Арабия.

В 8-ата минута футболист на Саудитска Арабия задържа Леандро Паредес в наказателното поле и след употребата на ВАР съдията посочи бялата точка. Меси се нагърби с изпълнението и не сгреши за 1:0.

В 48-ата минута отборът на Саудитска Арабия стигна до изравняване чрез Ал-Шекри, който надигра Ромеро и порази вратата на Емилиано Мартинес.

В 53-ата минута тимът на Саудтиска Арабия стигна до пълен обрат след страхотно изпълнение на Ал-Досари.